Hurdacı enes Logo

Çayyolu Hurda Alımı

Çayyolu Hurda Alımı

Çayyolu Hurda, firmamız Hurdacı Enes Geri Dönüşüm Hizmetlerinin Çayyolu Hurdacı olarak siz değerli müşterilerimize hizmet verdiği bir hizmet bölgesidir. Ankara Hurda Alanlar, olarak da bilinen firmamız Ankara Hurdacılar Hurdacı Enes, atıl durumda bulunan hurdalarınızı değerinden yüksek fiyatlar ödeyerek alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Firmamız Hurdacı Enes Çayyolu Hurdacı,Ümitköy Hurdacı,Çankaya Çayyolu Hurdacı,Ümitköy hurda alanlar aramalarında bizlere telefon numarası ya da WhatsApp üzerinden ulaşan üm müşterilerimize hurda demir, hurda bakır, hurda alüminyum, hurda sarı, hurda kablo, hurda motor, hurda beyaz eşya, hurda çamaşır makinası, hurda buzdolabı, hurda fırın, hurda bulaşık makinası, hurda klima, hurda kompozit, hurda akü, hurda çinko ve hurda kromları yerinden alıyor ve kazanırken kazandırıyor.

Sizde ankara hurda alanlar arasında yer alıp almadığımızı öğrenmek ve hurda fiyatları ile ilgili bilgi almak için bir telefonla arayarak hizmet alabilirsiniz.

Ankara Çayyolu

Çayyolu ya da eski ismiyle Kutuğun, Ankara'nın Çankaya[1][2] ilçesine bağlı bir mahalledir. Önceleri, yaklaşık 400 yıllık bir köy iken, 23.07.2004 tarih ve 25531 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanununun geçici 2’nci maddesi gereği Ankara Büyükşehir Belediyesi sınırlarını belirleyen 50 km yarıçap içinde kaldığından köy tüzel kişiliği sona ererek mahalleye dönüşmüştür.

1990'lı yıllara kadar tipik bir anadolu köyü olan Kutuğun köyü, 1990'lı yıllardan sonra gelişerek günümüzde Ankara'nın en lüks semtlerinden biri haline gelmiştir. Semtte birçok ünlü markanın şubesi bulumakta Arcadium ve Gordion Alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Çeşitli lüks ve rezidans projeleri bu semtte yapılmakla beraber semtte lüks villalar ve villa şeklinde siteler de bulunmaktadır. Çayyolu ismini Tulumtaş köyünden doğan ve Semti Ortadan ikiye bölen bugün büyük ölçüde Yeraltına alınmış olan Kutuğun Deresi'nden almaktadır.

Kaynak

Galerimiz