Hurdacı enes Logo

Krom Hurda Fiyatları | Paslanmaz (Krom) Hurda

Krom Hurda

Krom Hurda, Ankara’daki en güvenilir ve dürüst hurdacılardan biri olan firmamız, krom çelik hurdası, demir hurdası ve bakır hurdası gibi ürünlerin alım satımı ile ilgilenmektedir. Hurdacılık hizmeti için bir araya getirmiş olduğumuz ekip ve ekipmanlar, değerli müşterilerimize eksiksiz ve zamanında hurda hizmeti vermemizi sağlamaktadır. Sizlerde elinizde mevcut olan krom çelik hurdalarınız için firmamıza ulaşabilir ve piyasadaki en yüksek fiyattan hurdanızı elden çıkarma fırsatı bulabilirsiniz. Üst düzey fiyatlandırmanın yanı sıra, müşterisine değer veren ve önemseyen bir firma olmak, hurdacılık sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almamızı sağlamaktadır.

Paslanmaz ve dayanıklı maddeden üretilmiş olan krom çeliğin kullanım alanı oldukça yaygındır. Birçok mutfak eşyası ve otomobil parçalarının pek çoğu paslanmaz krom çelikten üretilmektedir. Bu doğrultuda zamanla eskiyen krom çelik ürünlerin hurdasının geri dönüşümünün mümkün olması, hurdanın maddi kazanç sağlaması anlamına gelmektedir.

Geri dönüşmesi ve yeniden kullanılabilir olmasını istediğiniz hurdalarınız için firmamıza ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yerinden hurda alım hizmetlerimiz dahilinde her türlü hurdalarınız zamanında teslim alınmakta ve bu konuda memnun kalacağınız düzeyde hurdacılık hizmetleri verilmektedir. Oldukça geniş kapsamlı olan hizmetlerimiz aracılığı ile depolarınızda yer kaplayan hurdalarınızı firmamıza satabilir ve hurda ürünlerinizi paraya çevirebilirsiniz.

;

Ankaranın hurdacılık hizmetleri alanında en köklü geçmişe sahip olanHurdacı Enes, sahip olduğu teknolojik ekipmanları ve bu işe gönül vermiş personeli ile oldukça profesyonel hizmet vermektedir. Özellikle hurdalarınızı yerinden alma hizmetimiz sayesinde pek çok kolaylık ve avantaj değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Hurdacı Enes Hizmetler

Ankara Hurdacılar arasında en gözde firma olan Hurdacı Enes Geri Dönüşümün sizler için sağladığı hizmetler

ankara hurda alımı, ankara demir hurda alımı, ankara hurda alimi, ankara bakır hurda alimi, ankara hurdacılar hurda fiyatları

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Demir Hurda Alımı

Doğada atıl durumda bulunan demir hurdalarınızı değerinden yüksek fiyatla alır. Hem size hemde doğaya katkıda bulunur.

ankara hurda alımı, ankara hurdacılar bakır hurda alımı, ankar bakır hurda alımı, bakır hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Bakır Hurda Alımı

Bakır Hurda doğada bulunan en değerli hurdalardan bir tanesidir. Hurdacı Enes bakır hurdalarınızı geri dönüşüme veriyor.

Alüminyum Hurda Alımı, ankara hurdacılar alüminyum hurda alımı, alimünyum hurda alımı, ankara hurdacılar sitesi hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Alüminyum Hurda Alımı

Ankara Alüminyum Hurda, Alüminyum metaller arasında en çok geri dönüştürülebilen metal çeşididir.

Sarı(Pirinç) Hurda Alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Sarı(Pirinç) Hurda Alımı

Ankara Sarı Pirinç Hurda, Hurdacı Enes tarafından güvenli ve değerinin üzerinde alınmaktadır. Hurdalarınızı satmadan bizi arayın.

Motor Hurda Alımı, ankara hurdacılar motor hurda alımı, ankara motor hurda alımı, motor hurda alimi, ankara motor hurda, motor hurda

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Motor Hurda Alımı

Ankara Motor Hurda, hurdaya çıkmış arabaların kullanıma uygun olan veya olmayan halde olan motorların geri dönüşüme kazandırılabilmesidir.

Çinko Hurda Alımı, ankara hurdacılar çinko hurda alımı, ankara hurdacılar sitesi çinko hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Çinko Hurda Alımı

Çinko demir haricinde bulunan metaller arasında alüminyum ve bakırdan sonra gelen en değerli metaldir. Hurda çeşitlerinde rehabet gören hurda çeşididir.

Kablo Hurda Alımı, çinko hurda alımı ankara, ankara çinko hurda alimi, çinko hurda alımı, ankara hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Kablo Hurda Alımı

Kablo Hurdalar içerisinde bulunan bakırdan dolayı değerli olup Ankara Hurdacılarda en çok geri dönüşüü sağlanan hurda ürünlerinden birtanesidir.

ankara hurdacılar sitesi beyaz eşya hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Beyaz Eşya Hurda Alımı

Beyaz Eşya Hurda olarak bilinen Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Derin Dondurucu, Fırın gibi hurdalar geri dönüşüme kazandırılırak..

ankara hurdacılar sitesi klima hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Klima Hurda Alımı

Klimalar ülkemizde şirketler başta olmak üzere evlerde, ofislerde,dükkanlarda çokca kullanılan ve ömrü dolduğunda geri dönüşüme verilmesi gereken en önemli hurdalardandır.

akü hurda alımı ankara hurdacılar sitesi

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Akü Hurda Alımı

Akü Hurda, otomotiv sektöründe hurda arttıkça akü hurda da fazlasıyla artan bir hurda çeşididir. Hurda Akü fazlasıyla değerli olup sizlere ve doğaya katkı sağlayacaktır.

kompozit hurda alımı ankara hurdacılar sitesi

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Kompozit Hurda Alımı

Kompozitler genel olarak bina kaplamalarında ve reklam sektöründe kullanılmaktadır. Hurdacı Enes sizler için kompozitleri geri dönüşüme kazandırıyor ve size kazanç sağlıyor.

krom hurda alımı ankara hurdacılar sitesi

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Krom Hurda Alımı

Krom Hurda, genel olarak paslanmayan bir yapıya sahip olan ve genellikle otomotiv, banyo, mutfak gibi alanlarda kullanılan krom malzemesinin zamanla hurdaya dönmüş halidir.

;

Galerimiz

;