Hurdacı enes Logo

Beyaz Eşya Hurda Alımı Ankara | HURDA BEYAZ EŞYA

Beyaz Eşya Hurda Alımı Ankara | HURDA BEYAZ EŞYA

Beyaz Eşya Hurda, günümüzde hemen heryerde karşımıza sürekli olarak çıkan beyaz eşyaların teknoloji ilerledikçe yeni bir sürüm yada yeni bir özellikle eskimesi ve kullanılmaması ile atıl durumda olması ile karşımıza çıkmaktadır.

Bu Beyaz Eşya Hurda markası yada yılı ne olursa olsun tekrar tamir olması mümkün olmayan bozulmalar meydana gelmektedir.Yıpranmaya yada zaman olarak fazla kullanıma maruz kalan bu makineler hurda beyaz eşya olarak adlandırılmaktadır.Hurda beyaz eşyalar elektronik atık geri döünüş olarak değerlendirilir.

;

Bu Beyaz Eşya Hurda geri dönüşüm sanayiinde tekrardan ham maddelere dönüşür ve tekrar genellikle sanayi bölgelerinde kullanıma sunulurlar böylelikle tekrar tekrar farklı şekillerde kullanmamız mümkündür.Fırın hurdaları ,derin dondurucu hurdaları, ankastre hurdaları, bulaşık makinesi hurdaları ,televizyon hurdaları ,çamaşır makinesi hurdaları, buzdolabı hurdaları hurdacılık sektöründe gayet değerli geri dönüşüme müsait hurdalardandır.Hurda beyaz eşyalar genellikle agır oldukları ve ebat açısından büyük oldukları için hem taşıması zor hemde saklanma açısından elverişsizdir.

Bu nedenle bulundukları ortamda görüntü kirliliği ve yer kaplamaktadır. Bu yüzden bulundukları ortamdan hemen tahliye edimesi gerekmektedir . Firmamız hurdacı ENES olarak her çeşit hurda beyaz eşyanızı en yüksek değer ile satın alıyoruz.Fiyat araştırması yaptığınız sırada hurdanın yerinden alınması ek nakliye ücreti taşıma ücreti gibi konuları da göz önünde bulundurarak fiyat alınız.

Firmamız Hurdacı Enes hurda beyaz eşalarınızı yerinden alır. Kendi araçlarımıza yükler taşıma ücreti ve ek nakliye ücreti almadan size peşin ödeme yaparak hurda beyaz eşyalarınızı satın alır.

Hurdacı Enes Hizmetler

Ankara Hurdacılar arasında en gözde firma olan Hurdacı Enes Geri Dönüşümün sizler için sağladığı hizmetler

ankara hurda alımı, ankara demir hurda alımı, ankara hurda alimi, ankara bakır hurda alimi, ankara hurdacılar hurda fiyatları

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Demir Hurda Alımı

Doğada atıl durumda bulunan demir hurdalarınızı değerinden yüksek fiyatla alır. Hem size hemde doğaya katkıda bulunur.

ankara hurda alımı, ankara hurdacılar bakır hurda alımı, ankar bakır hurda alımı, bakır hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Bakır Hurda Alımı

Bakır Hurda doğada bulunan en değerli hurdalardan bir tanesidir. Hurdacı Enes bakır hurdalarınızı geri dönüşüme veriyor.

Alüminyum Hurda Alımı, ankara hurdacılar alüminyum hurda alımı, alimünyum hurda alımı, ankara hurdacılar sitesi hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Alüminyum Hurda Alımı

Ankara Alüminyum Hurda, Alüminyum metaller arasında en çok geri dönüştürülebilen metal çeşididir.

Sarı(Pirinç) Hurda Alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Sarı(Pirinç) Hurda Alımı

Ankara Sarı Pirinç Hurda, Hurdacı Enes tarafından güvenli ve değerinin üzerinde alınmaktadır. Hurdalarınızı satmadan bizi arayın.

Motor Hurda Alımı, ankara hurdacılar motor hurda alımı, ankara motor hurda alımı, motor hurda alimi, ankara motor hurda, motor hurda

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Motor Hurda Alımı

Ankara Motor Hurda, hurdaya çıkmış arabaların kullanıma uygun olan veya olmayan halde olan motorların geri dönüşüme kazandırılabilmesidir.

Çinko Hurda Alımı, ankara hurdacılar çinko hurda alımı, ankara hurdacılar sitesi çinko hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Çinko Hurda Alımı

Çinko demir haricinde bulunan metaller arasında alüminyum ve bakırdan sonra gelen en değerli metaldir. Hurda çeşitlerinde rehabet gören hurda çeşididir.

Kablo Hurda Alımı, çinko hurda alımı ankara, ankara çinko hurda alimi, çinko hurda alımı, ankara hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Kablo Hurda Alımı

Kablo Hurdalar içerisinde bulunan bakırdan dolayı değerli olup Ankara Hurdacılarda en çok geri dönüşüü sağlanan hurda ürünlerinden birtanesidir.

ankara hurdacılar sitesi beyaz eşya hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Beyaz Eşya Hurda Alımı

Beyaz Eşya Hurda olarak bilinen Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Derin Dondurucu, Fırın gibi hurdalar geri dönüşüme kazandırılırak..

ankara hurdacılar sitesi klima hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Klima Hurda Alımı

Klimalar ülkemizde şirketler başta olmak üzere evlerde, ofislerde,dükkanlarda çokca kullanılan ve ömrü dolduğunda geri dönüşüme verilmesi gereken en önemli hurdalardandır.

akü hurda alımı ankara hurdacılar sitesi

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Akü Hurda Alımı

Akü Hurda, otomotiv sektöründe hurda arttıkça akü hurda da fazlasıyla artan bir hurda çeşididir. Hurda Akü fazlasıyla değerli olup sizlere ve doğaya katkı sağlayacaktır.

kompozit hurda alımı ankara hurdacılar sitesi

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Kompozit Hurda Alımı

Kompozitler genel olarak bina kaplamalarında ve reklam sektöründe kullanılmaktadır. Hurdacı Enes sizler için kompozitleri geri dönüşüme kazandırıyor ve size kazanç sağlıyor.

krom hurda alımı ankara hurdacılar sitesi

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Krom Hurda Alımı

Krom Hurda, genel olarak paslanmayan bir yapıya sahip olan ve genellikle otomotiv, banyo, mutfak gibi alanlarda kullanılan krom malzemesinin zamanla hurdaya dönmüş halidir.

;

Galerimiz

;