Hurdacı enes Logo

Ankara Hurda Fiyatları - Güncel Hurda Fiyatları

Ankara Hurda Fiyatları, firmamız tarafından haftalık olarak güncellenmektedir. Hurda Fiyatları Ankara bilgisi için bizimle heme iletişime geçin. Hurda alımlarınızda peşin ödeme yapıyoruz ve buna ek olarak siz değerli müşterilerimize borsa ve döviz hareketlerine göre hurda fiyatlarının değişiklik gösterdiğini bildirmek isteriz. TONAJLI HURDA ALIMI BİLGİLERİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

SON GÜNCELLENME TARİHİMİZ : 01.02.2022

Hurda Demir Fiyatları Fiyat PB/kg
DKP Hurda Fiyatı 5,70 TL/kg
Ekstra Hurda Fiyatı 5,50 TL/kg
Toplama Hurda Fiyatı 4,80 TL/kg
Teneke Hurda Fiyatı 1,00 TL/kg
Hurda Demir Talaş Fiyatı 3,00 TL/kg
Hurda Bakır Alış Fiyatları Fiyat PB/kg
Hurda Soyma Bakır 113 TL/kg
Hurda Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır 103 TL/kg
Hurda Antigron Kırma Bakır 110 TL/kg
Hurda TTR Kırma (Granür) Bakır 103 TL/kg
Hurda Alüminyum Alış Fiyatları Fiyat PB/kg
Hurda Alüminyum Tel(Çeliksiz) 34,00 TL/kg
Hurda Levha Araiş Alüminyum 33,00 TL/kg
Hurda Alüminyum Jant 33,50 TL/kg
Hurda Matbaa Alüminyumu 32,50 TL/kg
Hurda Profil Alüminyum 31,00 TL/kg
Hurda Kırkambar Alüminyum 28,00 TL/kg
Kartel Sert Alüminyum 23,00 TL/kg
Hurda Kutu Alüminyum 20,00 TL/kg
Alüminyum Petek Rayatör Hurda 18,00 TL/kg
Hurda Alüminyum Tel(Çelikli) 17,50 TL/kg
Alüminyum Kablo (Plastikli) 17,00 TL/kg
Hurda Sarı (Pirinç) & Bronz Alış Fiyatları Fiyat PB/kg
Hurda Araiş Sarı (Pirinç) 68,00 TL/kg
Hurda Sarı (Pirinç) Çubuk Parça 67,00 TL/kg
Hurda Sarı Çubuk Talaş 58,00 TL/kg
Hurda Sarı Kırkambar 60,00 TL/kg
Hurda Sarı Talaşı 56,00 TL/kg
Hurda Bronz 70,00 TL/kg
Hurda Bronz Talaşı 62,00 TL/kg
Hurda Paslanmaz Krom Alış Fiyatları Fiyat PB/kg
304 Paslanmaz Krom Hurda 24,50 TL/kg
316 Paslanmaz Krom Hurda 28,50 TL/kg
310 Paslanmaz Krom Hurda 30,00 TL/kg
430 Paslanmaz Krom Hurda 5,20 TL/kg
HPaslanmaz Krom Talaş 13,50 TL/kg
Hurda Kurşun Alış Fiyatları Fiyat PB/kg
Hurda Kurşun Levha 9,20 TL/kg
Hurda Kurşun Kırkambar 8,80 TL/kg
Hurda Akü Alış Fiyatları Fiyat PB/kg
Sulu & Kuru Akü 12,00 TL/kg
Küçük Akü 11,00 TL/kg
Hurda Kablo Alış Fiyatları Fiyat PB/kg
Hurda Karışık Kablo 9,50 TL/kg
Tek Damar Enye Kablo 14,50 TL/kg
Hurda Çinko Alış Fiyatları Fiyat PB/kg
Hurda Çinko Levha 15,00 TL/kg
Çinko Külçe 15,50 TL/kg
Zamak 10,00 TL/kg

*** Fiyatlar Londra Metal Borsası(LME) ve dolar kuru değişimlerine göre değişiklik göstermektedir.
*** Fiyatlarımız temiz firesiz hurdalarınız için geçerlidir. Fire söz konusu olacak hurdalarınız için fire oranı ve işçilik maliyeti göz önünde bulundurarak fiyat vermekteyiz.

Ankara hurda fiyatları nispeten diğer illerimize göre daha yüksek fiyatlıdır. Bu nedenle çevre illerden tonajlı hurda satım için Ankara Hurdacılara çok fazla hurda satım işlemi için rehabet vardır. Hurda fiyatlarımız kapıdan teslim alma işlemi için verilmiştir. Haricen yapılacak işçilik veya fire durumlarına göre değer tespit uzmanlarımız doğrultusunda fiyat bilgisi alabilir ve hurdalarınızı satabilirsiniz.

Ankara Hurda Alımı için bizleri arayabilir ve Ankara Hurda fiyatları ile ilgili bilgi alarak hurdalarınızı nakite dönüştürebilirsiniz.

;

Ankara Demir Hurda Fiyatları Neye Göre ve Nasıl Belirleniyor?

Hurda Demir alımı fiyatlarımız diğer büyük ve köklü demir çelik firmalarından 10-15 kuruş aşağı oalcak şekilde belirlenmiş olup fiyatlarımız bu hususa göre verilmektedir.

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda bakır fiyatları Ankara'da ilçelerde bulunan hurdacılarda daha düşük iken merkezi bir konuma sahip olan Hurdacılar Sitesi gibi büyük ve hurdacıların büyük yoğunlukta olduğu bölgelerde daha yüksek olmaktadır. Hurda bakırın kilosu kaç para, 1 kg bakır kaç TL?, 1 kg bakır kaç TL 2022?, Hurdacılar bakırın kilosunu kaça alıyor? gibi sorularınız varsa bizi arayabilir yada kurumsal web sitemiz üzerinden Hurda bakır fiyatları Ankara sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Çinko Hurda Fiyatı

Hurda Çinko Fiyatları genellikle Ankara'da olukçular tarafından çokca araştırılan ve rehabet gören bir bir fiyat listesidir. Ankara'da çok fazla üretisinin olduğunu düşünürsek oldukça yüksek fiyata sahip olduklarını söyleyebiliriz. Hurda Çinko, genelde oluk tamiri yapan hurda tamircileri hurdaya ayrılan çinko oluklarının satışı için arama yapmaktadırlar.

Hurda Sarı Fiyatları

Sarı hurda fiyatı hurda sarının içerisindeki sarının alaşım oranına göre değişiklik göstermektedir. Burada hurda sarının içinde bulunan sarı bakırdan gelmektedir. Aslında hurda sarı dediğimiz şey çinko ve bakırın karışımı olarak nitelendirilmektedir. Bu sebepledir ki Londra Metal Borsasıdaki dolarak bazında bakır stok fiyatları da sarı hurda fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Hurda sarı kırkambar yada araiş sarı olarak fiyatlanmaktadır. Bunun sebebi içerisindeki bakır oranının farkından kaynaklanmaktadır.

Alüminyum Hurda Fiyatları

Alüminyum hurda fiyatı alaşımının çok fazla olması nedeniyle değişiklik göstermektedir. Bu nedenle müşterilerimiz aslında ellerindeki alüminyumun fiyatını sadece alüminyum hurda fiyatı ekranından saf alüminyuma göre değilde ellerinde bulunan alaşıma göre fiyat araştırması yapmalılar. Bu sebeple alüminyum hurda fiyatları sayfamızı inceleyip detaylı bilgi alabilir ve isterseniz bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Şöyle ki profil alüminyum, matbaa alüminyumu, savunma sanayi alüminyumu, reklam tabela ve yüzey kaplama alüminyumları, alüminyum alaşımlı jantlar, alüminyum havai elektrik telleri vs. daha sayamadığımız bir çok alaşımı bulunmaktadır. Hurda alüminyum kilosu ne kadar diye merak ediyorsanız her alüminyumun sadece alüminyum olmadığını ve fiyat farkları olabileceğini aklınızda tutmanızı rica ediyoruz.

Ankara Hurda Paslanmaz Fiyatları

Paslanmaz hurda fiyatı Ankara'da paslanmaz metal toptansıcı ve yurt dışına ihraç eden 2 büyük firma bulunmaktadır. Bu nedenle de paslanmaz hurda fiyatları yüksek oranda rehabet görmekte ve fiyatları da bu rehabete oranla yüksektir. Bir metalin her zaman değerlendiriyor olması fiyat istikrarını sağlayacağı için krom hurda fiyatları Ankara’da yüksek seyretmeye devam edecektir. Paslanmaz hurda fiyatları kalite kalite değişmektedir. Genel olarak dünyada 304, 316 ve 310 kalite paslanmaz krom kullanılmaktadır. Bu sebeple kalitesine göre krom fiyatları büyük derecede farklılık göstermektedir. Her bir kalite arasında yaklaşık 2 TL farklılıklar bulunabilir.

Ankara Hurda Kurşun Fiyatları

Hurda Kurşun Fiyatları, diğer hurdalarda olduğu gibi LME standartlarına göre kurşun fiyatları da değişim göstermektedir. Ankara'da yoğun alıcısı olmasa da kurşun değerlendirileblen ve akü yapımında kullanılan bir metaldir. Piyasa üzerinde bulunan geçmişe yönelik kurşun huyrda fiyatlarının sizleri yanıltmaması için LME'ye göre güncellenen web sitemizi takip etmenizi ve sağlıklı bilgi almanızı önemle öneririz.

hurda akü fiyatlarının da kurşun fiyatlarının değişimine göre değişiklik gösterdiğini belirtmek isteriz.

Hurda metal fiyatları için bizleri arayın ve en doğru hurda fiyatlarına bizimle ulaşın! Bakır, Sarı,Pirinç, Bronz, Alüminyum, Çinko, Krom, Kurşun, Akü için hurda satmak isteyen müşterilerimiz için en yüksek fiyatlar Hurdacı Enesde. Bu sayfada bütün hurda metal fiyatları nasıl belirlenir bunlar üzerine incelemeler ve sektörel paylaşımlarda bulunulmuştur.

Rekabete Dayalı Olarak Ankara Hurda Fiyatları

Bakır, pirinç, sarı, bronz, alüminyum, çinko, krom, kurşun, akü fiyatları alıcıların ticari stratejilerine göre bir çok yerde değişiklik göstermektedir. Bu noktada ihracat ağırlıklı üretim yapan eriticilerle çalışan hurdacılar fiyat noktasında avantaj sağlamaktadırlar.

Ankara'da Hurdacılar ve Hurda Fiyatları

Ankara hurdacılar sitesi hurda fiyatları belirlenirken bu merkeziyette bulunan firmalar belirli kriterlere göre hurda fiyatları vermektedir. İşte bu kriterler:

  • -- Hurdanın metal, plastik, kağıt vb karışıklık durumu: Bu durum işçilik olarak görünmesiyle beraber hangi hurdanın fiyat/kg değeri ile de doğrudan alakalıdır. Karışık çöp durumundaki bu hurda ayrıştırıldığında içerisinden çıkabilecek olan bakır, pirinç, alüminyum gibi demir dışı değerli metallerin yoğunluğu fiyatını yükseltir.
  • -- Hurdanın söküm işçiliği: Bazen okul, belediye vs. resmi kurumların kazan dairelerinde bulunan hurdaların söküm işçiliği fazla olduğu için ücretsiz olarak verilme durumları gündeme gelebiliyor.
  • -- Hurdanın nakliye bedeli: Burada dikkat edilecek husus hurdanın hacmi ile doğrudan ilişkilidir. Hacmi küçük ve yoğunluğu yüksek olan hurdaların nakliye bedelleri az olmaktadır ve daha yüksek fiyat verilmesini sağlamaktadır.
  • -- Hurdanın tipine göre kimyasal alaşımında ki değişiklikler: Hurda metallerin cinsine göre alaşımında ki bakır, alüminyum oranı hurdanın değerini değiştirmektedir.

Hurdacı Enes Hizmetler

Ankara Hurdacılar arasında en gözde firma olan Hurdacı Enes Geri Dönüşümün sizler için sağladığı hizmetler

ankara hurda alımı, ankara demir hurda alımı, ankara hurda alimi, ankara bakır hurda alimi, ankara hurdacılar hurda fiyatları

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Demir Hurda Alımı

Doğada atıl durumda bulunan demir hurdalarınızı değerinden yüksek fiyatla alır. Hem size hemde doğaya katkıda bulunur.

ankara hurda alımı, ankara hurdacılar bakır hurda alımı, ankar bakır hurda alımı, bakır hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Bakır Hurda Alımı

Bakır Hurda doğada bulunan en değerli hurdalardan bir tanesidir. Hurdacı Enes bakır hurdalarınızı geri dönüşüme veriyor.

Alüminyum Hurda Alımı, ankara hurdacılar alüminyum hurda alımı, alimünyum hurda alımı, ankara hurdacılar sitesi hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Alüminyum Hurda Alımı

Ankara Alüminyum Hurda, Alüminyum metaller arasında en çok geri dönüştürülebilen metal çeşididir.

Sarı(Pirinç) Hurda Alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Sarı(Pirinç) Hurda Alımı

Ankara Sarı Pirinç Hurda, Hurdacı Enes tarafından güvenli ve değerinin üzerinde alınmaktadır. Hurdalarınızı satmadan bizi arayın.

Motor Hurda Alımı, ankara hurdacılar motor hurda alımı, ankara motor hurda alımı, motor hurda alimi, ankara motor hurda, motor hurda

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Motor Hurda Alımı

Ankara Motor Hurda, hurdaya çıkmış arabaların kullanıma uygun olan veya olmayan halde olan motorların geri dönüşüme kazandırılabilmesidir.

Çinko Hurda Alımı, ankara hurdacılar çinko hurda alımı, ankara hurdacılar sitesi çinko hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Çinko Hurda Alımı

Çinko demir haricinde bulunan metaller arasında alüminyum ve bakırdan sonra gelen en değerli metaldir. Hurda çeşitlerinde rehabet gören hurda çeşididir.

Kablo Hurda Alımı, çinko hurda alımı ankara, ankara çinko hurda alimi, çinko hurda alımı, ankara hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Kablo Hurda Alımı

Kablo Hurdalar içerisinde bulunan bakırdan dolayı değerli olup Ankara Hurdacılarda en çok geri dönüşüü sağlanan hurda ürünlerinden birtanesidir.

ankara hurdacılar sitesi beyaz eşya hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Beyaz Eşya Hurda Alımı

Beyaz Eşya Hurda olarak bilinen Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Derin Dondurucu, Fırın gibi hurdalar geri dönüşüme kazandırılırak..

ankara hurdacılar sitesi klima hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Klima Hurda Alımı

Klimalar ülkemizde şirketler başta olmak üzere evlerde, ofislerde,dükkanlarda çokca kullanılan ve ömrü dolduğunda geri dönüşüme verilmesi gereken en önemli hurdalardandır.

akü hurda alımı ankara hurdacılar sitesi

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Akü Hurda Alımı

Akü Hurda, otomotiv sektöründe hurda arttıkça akü hurda da fazlasıyla artan bir hurda çeşididir. Hurda Akü fazlasıyla değerli olup sizlere ve doğaya katkı sağlayacaktır.

kompozit hurda alımı ankara hurdacılar sitesi

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Kompozit Hurda Alımı

Kompozitler genel olarak bina kaplamalarında ve reklam sektöründe kullanılmaktadır. Hurdacı Enes sizler için kompozitleri geri dönüşüme kazandırıyor ve size kazanç sağlıyor.

krom hurda alımı ankara hurdacılar sitesi

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Krom Hurda Alımı

Krom Hurda, genel olarak paslanmayan bir yapıya sahip olan ve genellikle otomotiv, banyo, mutfak gibi alanlarda kullanılan krom malzemesinin zamanla hurdaya dönmüş halidir.

;

Galerimiz

;