Hurdacı enes Logo

Akü Hurda

Akü Hurda

Akü Hurda, son yıllara bakıldığında teknolojide büyük bir ilerleme görmek mümkündür.Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte günümüzün vazgeçilmezi olan akü Bu teknolojilerden birisi de aküler olmaktadır. Gerçek anlamda hayatı kolaylaştıran aküler, ömürleri tükendiğinde doğaya zarar veren maddeler haline gelmektedir. Bu zararı önlemek için akü hurdalarını Hurdacı Enes olarak toplamaktayız. Böylelikle doğaya verilen zararı en aza indirmeyi amaçlamaktayız. Ve yaptığımız çalışmalar sonucu da bu amacımıza ulaşabileceğimize eminiz .

Bakıldığında hurdacı Enes topladığı bu akü hurdaları gerekli işlemlere tabi tutarak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Bakıldığında aküler atıklar arasında büyük bir rol oynamaktadır. Çünkü hemen hemen her teknolojik alet aküler sayesinde çalışmaktadır. Bu yüzden çevremizde bu hurdalara rastlamak mümkündür. Hayatımızın çoğu yerinde karşımıza çıkan aküler ömrü bittiğinde doğaya zarar vermeye başlarlar. Kullanıldıktan sonra ömrü biten ve çevreye zarar veren aküler, hurda alım satım ile geri kazanılmaktadır. Sizlerde hurdacı Enes ile alım satım ile geri dönüşüme bir katkı sağlamalısınız. Sizlerden aldığımız eski aküleri hurdacılar sitesi içerisinde güzel bir şekilde işleyerek tekrar kullanılabilir hale getiriyoruz.

;

Bu sayede doğanın korunmasına ve ekonomiyi korumaya yardımcı olmaktayız. En kaliteli şekilde hizmet veriyoruz. Hurdaları değerinde bir fiyata sizlerden alarak sizlerin de bu işten kar elde etmesini sağlıyoruz. Aynı zamanda çevreyi ve doğayı temiz kullanım ile korumaya çalışıyoruz.

Teknolojiden faydalanırken çevreye zarar vermemek gerekiyor. Bu yüzden akülerin ömürleri tükendiğinde onları çevreye atmak yerine hurdaya vermek daha doğru olacaktır. Çünkü çevrede atık halde bulunan akülerin doğaya zararı olacaktır. O yüzden hurdaya önem verilmeli ve aküler çevreye atılmamalıdır.

Hurdacı Enes Hizmetler

Ankara Hurdacılar arasında en gözde firma olan Hurdacı Enes Geri Dönüşümün sizler için sağladığı hizmetler

ankara hurda alımı, ankara demir hurda alımı, ankara hurda alimi, ankara bakır hurda alimi, ankara hurdacılar hurda fiyatları

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Demir Hurda Alımı

Doğada atıl durumda bulunan demir hurdalarınızı değerinden yüksek fiyatla alır. Hem size hemde doğaya katkıda bulunur.

ankara hurda alımı, ankara hurdacılar bakır hurda alımı, ankar bakır hurda alımı, bakır hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Bakır Hurda Alımı

Bakır Hurda doğada bulunan en değerli hurdalardan bir tanesidir. Hurdacı Enes bakır hurdalarınızı geri dönüşüme veriyor.

Alüminyum Hurda Alımı, ankara hurdacılar alüminyum hurda alımı, alimünyum hurda alımı, ankara hurdacılar sitesi hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Alüminyum Hurda Alımı

Ankara Alüminyum Hurda, Alüminyum metaller arasında en çok geri dönüştürülebilen metal çeşididir.

Sarı(Pirinç) Hurda Alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Sarı(Pirinç) Hurda Alımı

Ankara Sarı Pirinç Hurda, Hurdacı Enes tarafından güvenli ve değerinin üzerinde alınmaktadır. Hurdalarınızı satmadan bizi arayın.

Motor Hurda Alımı, ankara hurdacılar motor hurda alımı, ankara motor hurda alımı, motor hurda alimi, ankara motor hurda, motor hurda

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Motor Hurda Alımı

Ankara Motor Hurda, hurdaya çıkmış arabaların kullanıma uygun olan veya olmayan halde olan motorların geri dönüşüme kazandırılabilmesidir.

Çinko Hurda Alımı, ankara hurdacılar çinko hurda alımı, ankara hurdacılar sitesi çinko hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Çinko Hurda Alımı

Çinko demir haricinde bulunan metaller arasında alüminyum ve bakırdan sonra gelen en değerli metaldir. Hurda çeşitlerinde rehabet gören hurda çeşididir.

Kablo Hurda Alımı, çinko hurda alımı ankara, ankara çinko hurda alimi, çinko hurda alımı, ankara hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Kablo Hurda Alımı

Kablo Hurdalar içerisinde bulunan bakırdan dolayı değerli olup Ankara Hurdacılarda en çok geri dönüşüü sağlanan hurda ürünlerinden birtanesidir.

ankara hurdacılar sitesi beyaz eşya hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Beyaz Eşya Hurda Alımı

Beyaz Eşya Hurda olarak bilinen Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Derin Dondurucu, Fırın gibi hurdalar geri dönüşüme kazandırılırak..

ankara hurdacılar sitesi klima hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Klima Hurda Alımı

Klimalar ülkemizde şirketler başta olmak üzere evlerde, ofislerde,dükkanlarda çokca kullanılan ve ömrü dolduğunda geri dönüşüme verilmesi gereken en önemli hurdalardandır.

akü hurda alımı ankara hurdacılar sitesi

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Akü Hurda Alımı

Akü Hurda, otomotiv sektöründe hurda arttıkça akü hurda da fazlasıyla artan bir hurda çeşididir. Hurda Akü fazlasıyla değerli olup sizlere ve doğaya katkı sağlayacaktır.

kompozit hurda alımı ankara hurdacılar sitesi

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Kompozit Hurda Alımı

Kompozitler genel olarak bina kaplamalarında ve reklam sektöründe kullanılmaktadır. Hurdacı Enes sizler için kompozitleri geri dönüşüme kazandırıyor ve size kazanç sağlıyor.

krom hurda alımı ankara hurdacılar sitesi

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Krom Hurda Alımı

Krom Hurda, genel olarak paslanmayan bir yapıya sahip olan ve genellikle otomotiv, banyo, mutfak gibi alanlarda kullanılan krom malzemesinin zamanla hurdaya dönmüş halidir.

;

Galerimiz

;