Hurdacı enes Logo

Ankara Demir Hurda Fiyatları - Güncel Hurda Fiyatları

Ankara Hurda Fiyatları, firmamız tarafından haftalık olarak güncellenmektedir. Hurda Fiyatları Ankara bilgisi için bizimle heme iletişime geçin. Hurda alımlarınızda peşin ödeme yapıyoruz ve buna ek olarak siz değerli müşterilerimize borsa ve döviz hareketlerine göre hurda fiyatlarının değişiklik gösterdiğini bildirmek isteriz. TONAJLI HURDA ALIMI BİLGİLERİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Tüm Hurda Fiyatları ile ilgili bilgi olmak için Ankara hurda fiyatları sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.


SON GÜNCELLENME TARİHİMİZ : 01.02.2022

Hurda Demir Fiyatları Fiyat PB/kg
DKP Hurda Fiyatı 5,70 TL/kg
Ekstra Hurda Fiyatı 5,50 TL/kg
Toplama Hurda Fiyatı 4,80 TL/kg
Teneke Hurda Fiyatı 1,00 TL/kg
Hurda Demir Talaş Fiyatı 3,00 TL/kg

*** Fiyatlar Londra Metal Borsası(LME) ve dolar kuru değişimlerine göre değişiklik göstermektedir.
*** Fiyatlarımız temiz firesiz hurdalarınız için geçerlidir. Fire söz konusu olacak hurdalarınız için fire oranı ve işçilik maliyeti göz önünde bulundurarak fiyat vermekteyiz.

Ankara hurda fiyatları nispeten diğer illerimize göre daha yüksek fiyatlıdır. Bu nedenle çevre illerden tonajlı hurda satım için Ankara Hurdacılara çok fazla hurda satım işlemi için rehabet vardır. Hurda fiyatlarımız kapıdan teslim alma işlemi için verilmiştir. Haricen yapılacak işçilik veya fire durumlarına göre değer tespit uzmanlarımız doğrultusunda fiyat bilgisi alabilir ve hurdalarınızı satabilirsiniz.

Ankara Hurda Alımı için bizleri arayabilir ve Ankara Hurda fiyatları ile ilgili bilgi alarak hurdalarınızı nakite dönüştürebilirsiniz.;