Hurdacı enes Logo
Bakır Hurda Alımı

Bakır çok değerli bir metal olarak; İnşaat çalışmaları, tesisatçılık, mutfak eşyalarının yapılması, elektronik üretimler, elektrik sistemleri veya süsleme gibi birçok farklı noktada kullanılmaktadır. Çok değerli bir metal olan bakırın geri dönüşüme kazandırılması çok karlı ve avantajlı bir olmasıdır.

Bakır Hurda Alımı

Hurdacı Enes Geri Dönüşüm: Hurda bakır, hurda bronz, hurda sarı, kablo hurdası, hurda çinko, hurda kurşun, hurda alüminyum çeşitleri, hurda paslanmaz çeşitleri, hurda akü, hurda demir ve elmas karbür hurda alım satım şirketidir. Hurda alışverişimiz Londra Metal Borsası (Lme) bazındadır. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hurdaları stoklarımızda bulunduran ve gerektiğinde onlara temin eden bir firmayız. Müşterilerimize hurda tedarik etmede problem yaşatmamaktayız.

Sizde ankara hurda alanlar arasında yer alıp almadığımızı öğrenmek ve hurda fiyatları ile ilgili bilgi almak için bir telefonla arayarak hizmet alabilirsiniz.

Şirketimiz, güvenilir ve çalışkan bir çalışma yapısına sahiptir. Geri dönüşüm için gerekli tüm teçhizat ve iş makinalarına sahip, işlerini pratik ve hızlı bir şekilde yapan bir firmayız.

Galerimiz