Hurdacı enes Logo
Gölbaşı Hurda Alımı

Gölbaşı Hurda, firmamız Hurdacı Enes Geri Dönüşüm Hizmetlerinin Gölbaşı Hurdacı olarak siz değerli müşterilerimize hizmet verdiği bir hizmet bölgesidir. Ankara Hurda Alanlar, olarak da bilinen firmamız Ankara Hurdacılar Hurdacı Enes, atıl durumda bulunan hurdalarınızı değerinden yüksek fiyatlar ödeyerek alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Gölbaşı Hurda Alımı

Gölbaşı Hurda Alımı yapmak isteyen müşterilerimiz için Hurdacı Enes, hurda demir, hurda bakır, hurda alüminyum, hurda sarı, hurda kablo, hurda motor, hurda beyaz eşya, hurda çamaşır makinası, hurda buzdolabı, hurda fırın, hurda bulaşık makinası, hurda klima, hurda kompozit, hurda akü, hurda çinko ve hurda kromları yerinden alıyor ve kazanırken kazandırıyor.

Sizde ankara hurda alanlar arasında yer alıp almadığımızı öğrenmek ve hurda fiyatları ile ilgili bilgi almak için bir telefonla arayarak hizmet alabilirsiniz.

Ankara Gölbaşı

Gölbaşı, Ankara il merkezine 20 km. uzaklıkta, 970 metre rakımlı ve iç Anadolu platosu üzerinde bulunan bir ilçedir. Doğusunda Bala, Batısında Yenimahalle, Güneyinde Haymana ve Kuzeyinde Çankaya ilçeleri bulunmaktadır.

Gölbaşı ilçesi adından da anlaşılacağı üzere, Ankara ilinin göller bölgesidir. Bölgede Mogan ve Eymir gölleri bulunmaktadır. Mogan Gölü havzası genelde düzgün yer yer orta engebeli bir havzanın alt ucunda alüvyoner setlerin arkasında oluşmuş doğal baraj gölüdür.Yüzölçümü ortalama 6 km² dır.Gölün güneyinden itibaren 2 km'lik bir mesafede, sulak-bataklık alan nitelikli bir geçiş zonu ile yer altı ve yer üstünden kuzey doğusundaki 1.25 km²’lik alana sahip Eymir Gölüne ortalama 5 metrelik kot farkıyla boşalım sağlamaktadır. Böylelikle Eymir Gölünün su girdisinin tamamına yakını Mogan Gölü tarafından sağlanmaktadır. Geniş bir havzadan drene olan yer altı ve yer üstü suları Mogan-Eymir. göllerinden geçerek havzanın kuzeydoğu ucundan İmrahor Vadisine boşalır. Mogan gölünün su girdisi düzensiz rejimli yazları genelde kuruyan dereler vasıtasıyla olmaktadır.

Hizmet verdiğimiz bazı Gölbaşı Hurdacılar mahelleleri;
AHİBOZ MAHALLESİ, AKÖRENÇARŞAK MAHALLESİ , ALTUNÇANAK MAHALLESİ , BAĞİÇİ MAHALLESİ , BAHÇELİEVLER MAHALLESİ , BALLIKPINAR MAHALLESİ , BEZİRHANE MAHALLESİ , BOYALIK MAHALLESİ , ÇAYIRLI MAHALLESİ , ÇELTEK MAHALLESİ , ÇİMŞİT MAHALLESİ , DİKİLİTAŞ MAHALLESİ , EMİRLER MAHALLESİ , EYMİR MAHALLESİ , GAZİOSMANPAŞA MAHALLESİ , GÖKÇEHÜYÜK MAHALLESİ , GÖLBEK MAHALLESİ , GÜNALAN MAHALLESİ , HACIHASAN MAHALLESİ , HACILAR MAHALLESİ , HACIMURATLI MAHALLESİ , HALAÇLI MAHALLESİ , İKİZCE MAHALLESİ , İNCEK MAHALLESİ , KARAALİ MERKEZ MAHALLESİ , KARAALİ YAZLIK MAHALLESİ , KARACAÖREN MAHALLESİ , KARAGEDİK AYDIN MAHALLESİ , KARAGEDİK ERCAN MAHALLESİ , KARAOĞLAN MAHALLESİ , KARŞIYAKA MAHALLESİ , KIRIKLI MAHALLESİ , KIZILCAŞAR MAHALLESİ , KOPARAN MAHALLESİ , MAHMATLI MAHALLESİ , MAHMATLIBAHÇE MAHALLESİ , OĞULBEY MAHALLESİ , OYACA AKARSU MAHALLESİ , OYACA YEŞİLÇAM MAHALLESİ , ÖRENCİK MAHALLESİ , SEĞMENLER MAHALLESİ , SELAMETLİ ŞEHİT EMRAH MAHALLESİ , SOĞULCAK MAHALLESİ , SUBAŞI MAHALLESİ , ŞAFAK MAHALLESİ , TAŞPINAR MAHALLESİ , TEPEYURT MAHALLESİ , TOPAKLI MAHALLESİ , TULUMTAŞ MAHALLESİ , VELİHİMMETLİ MAHALLESİ , YAĞLIPINAR MAHALLESİ , YAVRUCUK MAHALLESİ , YAYLABAĞ MAHALLESİ , YURTBEYİ MAHALLESİ'dir.

Kaynak

Galerimiz