Hurdacı enes Logo

Klima Hurda Alımı Ankara | KLİMA HURDA

Klima Hurda Alımı Ankara | KLİMA HURDA

Klima Hurda, klima ısıtma ve soğutma için kullanılmaktadır.Hurda klima içerisinde bulunan kompresör sayesinde soğutucu akışkan gazı bakır borulardan devir daim yaparak akışkan gazın soğuk yada sıcak olmasını sağlar soğutucu gaz evaporatörden kondansatör arasında devamlı devir daim olmaktadır. Klima şirketlerde, metroda, okullarda, hastanelerde, meskenlerde ve daha ısıtmanın yada soğutmanın gerekli olduğu bir çok alanda kullanılmaktadır. Hurdacı Enes Klima Hurda soğutucu kompresör, evaporatör, kondansatör, bakır borular, kablolar, iç ünite ve dış üniteden oluşmaktadır. Yeni nesil inverter klimalar eski nesil on-off klimalara nazaran daha verimli çalışmakta daha az elektrik enerjisi ile daha çok kalori vermektedir. Klima Hurdası alım satımı yapan Hurdacı Enes firmamız sizlere sadece bir telefon kadar uzaklıktadır. arayın gelelim yerinizden hurda klimalarınızı alalım.

Hurda Klima motoru içerisinde bulunan kimyasal gazlar ve atık yağlar sanayi ortamında dikkatli bir şekilde boşaltılması gerekmektedir.Bu yağlar oldukça zararlıdır içindeki kimyasallardan dolayı insanlara olduğu kadar hayvanlara da çok zararlıdır bu seepten çok dikkatli boşaltılması gerekmektedir.

;

Bu yağlar kimyasal olup insan derisinde tahrişe neden olabilmektedir. Yere dökülmüş kompresör yağlarının üzerinde fazla durulduğunda ayakkabı tabanlarının yumuşadığı gözlemlenebilmektedir. Bu yağların ve gazların sanayi ortamında alanında uzman kişiler tarafında boşaltılmalıdır. Hurdacı Enes yılların verdiği tecrübe ile hurda klimaları en güzel şekilde geri dönüşüme kazandırmaktır. Ankara bölgesinde hurda klima alım ve satımı yapmaktayız. Bize ulaşarak klima hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırabilirsiniz.

Hurdacı Enes Hizmetler

Ankara Hurdacılar arasında en gözde firma olan Hurdacı Enes Geri Dönüşümün sizler için sağladığı hizmetler

ankara hurda alımı, ankara demir hurda alımı, ankara hurda alimi, ankara bakır hurda alimi, ankara hurdacılar hurda fiyatları

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Demir Hurda Alımı

Doğada atıl durumda bulunan demir hurdalarınızı değerinden yüksek fiyatla alır. Hem size hemde doğaya katkıda bulunur.

ankara hurda alımı, ankara hurdacılar bakır hurda alımı, ankar bakır hurda alımı, bakır hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Bakır Hurda Alımı

Bakır Hurda doğada bulunan en değerli hurdalardan bir tanesidir. Hurdacı Enes bakır hurdalarınızı geri dönüşüme veriyor.

Alüminyum Hurda Alımı, ankara hurdacılar alüminyum hurda alımı, alimünyum hurda alımı, ankara hurdacılar sitesi hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Alüminyum Hurda Alımı

Ankara Alüminyum Hurda, Alüminyum metaller arasında en çok geri dönüştürülebilen metal çeşididir.

Sarı(Pirinç) Hurda Alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Sarı(Pirinç) Hurda Alımı

Ankara Sarı Pirinç Hurda, Hurdacı Enes tarafından güvenli ve değerinin üzerinde alınmaktadır. Hurdalarınızı satmadan bizi arayın.

Motor Hurda Alımı, ankara hurdacılar motor hurda alımı, ankara motor hurda alımı, motor hurda alimi, ankara motor hurda, motor hurda

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Motor Hurda Alımı

Ankara Motor Hurda, hurdaya çıkmış arabaların kullanıma uygun olan veya olmayan halde olan motorların geri dönüşüme kazandırılabilmesidir.

Çinko Hurda Alımı, ankara hurdacılar çinko hurda alımı, ankara hurdacılar sitesi çinko hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Çinko Hurda Alımı

Çinko demir haricinde bulunan metaller arasında alüminyum ve bakırdan sonra gelen en değerli metaldir. Hurda çeşitlerinde rehabet gören hurda çeşididir.

Kablo Hurda Alımı, çinko hurda alımı ankara, ankara çinko hurda alimi, çinko hurda alımı, ankara hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Kablo Hurda Alımı

Kablo Hurdalar içerisinde bulunan bakırdan dolayı değerli olup Ankara Hurdacılarda en çok geri dönüşüü sağlanan hurda ürünlerinden birtanesidir.

ankara hurdacılar sitesi beyaz eşya hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Beyaz Eşya Hurda Alımı

Beyaz Eşya Hurda olarak bilinen Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Derin Dondurucu, Fırın gibi hurdalar geri dönüşüme kazandırılırak..

ankara hurdacılar sitesi klima hurda alımı

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Klima Hurda Alımı

Klimalar ülkemizde şirketler başta olmak üzere evlerde, ofislerde,dükkanlarda çokca kullanılan ve ömrü dolduğunda geri dönüşüme verilmesi gereken en önemli hurdalardandır.

akü hurda alımı ankara hurdacılar sitesi

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Akü Hurda Alımı

Akü Hurda, otomotiv sektöründe hurda arttıkça akü hurda da fazlasıyla artan bir hurda çeşididir. Hurda Akü fazlasıyla değerli olup sizlere ve doğaya katkı sağlayacaktır.

kompozit hurda alımı ankara hurdacılar sitesi

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Kompozit Hurda Alımı

Kompozitler genel olarak bina kaplamalarında ve reklam sektöründe kullanılmaktadır. Hurdacı Enes sizler için kompozitleri geri dönüşüme kazandırıyor ve size kazanç sağlıyor.

krom hurda alımı ankara hurdacılar sitesi

Hurda Çeşitleri Hizmetlerimiz

Krom Hurda Alımı

Krom Hurda, genel olarak paslanmayan bir yapıya sahip olan ve genellikle otomotiv, banyo, mutfak gibi alanlarda kullanılan krom malzemesinin zamanla hurdaya dönmüş halidir.

;

Galerimiz

;