Hurdacı enes Logo

Hurda Bakır Fiyatları Ankara - Güncel Hurda Fiyatları

Bakır Hurda Alımı

Ankara Hurda Fiyatları, firmamız tarafından haftalık olarak güncellenmektedir. Hurda Fiyatları Ankara bilgisi için bizimle heme iletişime geçin. Hurda alımlarınızda peşin ödeme yapıyoruz ve buna ek olarak siz değerli müşterilerimize borsa ve döviz hareketlerine göre hurda fiyatlarının değişiklik gösterdiğini bildirmek isteriz. TONAJLI HURDA ALIMI BİLGİLERİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Tüm Hurda Fiyatları ile ilgili bilgi olmak için Ankara hurda fiyatları sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.


SON GÜNCELLENME TARİHİMİZ : 06.02.2022

Hurda Bakır Alış Fiyatları Fiyat PB/kg
Hurda Soyma Bakır 113 TL/kg
Hurda Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır 103 TL/kg
Hurda Antigron Kırma Bakır 110 TL/kg
Hurda TTR Kırma (Granür) Bakır 103 TL/kg

*** Fiyatlar Londra Metal Borsası(LME) ve dolar kuru değişimlerine göre değişiklik göstermektedir.
*** Fiyatlarımız temiz firesiz hurdalarınız için geçerlidir. Fire söz konusu olacak hurdalarınız için fire oranı ve işçilik maliyeti göz önünde bulundurarak fiyat vermekteyiz.

Ankara hurda fiyatları nispeten diğer illerimize göre daha yüksek fiyatlıdır. Bu nedenle çevre illerden tonajlı hurda satım için Ankara Hurdacılara çok fazla hurda satım işlemi için rehabet vardır. Hurda fiyatlarımız kapıdan teslim alma işlemi için verilmiştir. Haricen yapılacak işçilik veya fire durumlarına göre değer tespit uzmanlarımız doğrultusunda fiyat bilgisi alabilir ve hurdalarınızı satabilirsiniz.

Ankara Hurda Alımı için bizleri arayabilir ve Ankara Hurda fiyatları ile ilgili bilgi alarak hurdalarınızı nakite dönüştürebilirsiniz.
Hurda bakır kilosu kaç para?

Ankara bakır hurda fiyatları, Ankara ilimizde çok fazla bakır eriticisi bulunmmamasına rağmen yüksek fiyatlarda seyir etmektedir. Bunun nedenine gelin beraber bakalım;

  • Ankara hem başkent olması hemde Hurdacılar Sitesi gibi büyük bir hurda alım satım merkezi bulunması dolayısıyla çevre bölgelerden çok fazla küçük çaplı hurdacıların, hurdalarını değerlendirmek amacıyla Ankara'ya getirmesi bunların başlıcalarından diyebiliriz.
  • Bakırın değerli bir maden olması, beraberinden getirdiği güven problemi nedeniyle üreticiler yani bakır eritici büyük fabrikalar, genelde güvendiği ve zarara uğramayacakları karşılıklı kar oranı olan hurdacılar ile çalışmaktadırlar. Hal böyle olunca da bakır üreticilerinin çalıştıkları hurdacı sayıları sınırlıdır.

Soyma (Soyulmuş) Hurda Bakır Fiyatları

Soyma/Soyulmuş Hurda Bakır Fiyatları, LME Bakır stok fiyatlarına göre anlık olarak değişiklik göstermektedir. Soyma bakır fiyatları diğer bakır türlerine göre daha yüksek fiyata sahiptir bunun sebei ise soyulmuş hurda üzerinde yalıtım malzemesi, çapak, oksit, yanık gibi ağırlığa ve karışıma etki edecek malzemelerin bulunmamasıdır.

Soyulmuş hurda bakır fiyatları için elinizde en az 100 kg hurda bakır olması sizin için en fiyatı almanızı sağlayacak ve kar marjınızı artıracaktır. Aksi takdirde nakliye masrafları, kg başına kar marjı gibi aleyhinize olacak durumlar devreye girecek ve soyma bakır fiyatı listesi tekliflerinde 3 ila 10 lira arasında bir zararınız olacaktır.

Hurda Lama Bakır Fiyatı

Hurda lama bakır genellikle imalat sektöründe yüksek akım ve düşük voltaj dağıtımı için trafolarda topraklamalarda kullanım için üretilen ürünlerin artığı olarak ortaya çıkmaktadır. Hurda lama bakır fiyatı soyma bakır kadar yüksek olmasa da kırkambar hurda bakır ve soyulmuş hurda bakır fiyat ortasında diyebiliriz.