Hurdacı enes Logo
Ulus Hurda Alımı

Ulus Hurda, firmamız Hurdacı Enes Geri Dönüşüm Hizmetlerinin Ulus Hurdacı olarak siz değerli müşterilerimize hizmet verdiği bir hizmet bölgesidir. Ankara Hurda Alanlar, olarak da bilinen firmamız Ankara Hurdacılar Hurdacı Enes, atıl durumda bulunan hurdalarınızı değerinden yüksek fiyatlar ödeyerek alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Ulus Hurda Alımı

Ulus Hurda Alımı yapmak isteyen müşterilerimiz için Hurdacı Enes, hurda demir, hurda bakır, hurda alüminyum, hurda sarı, hurda kablo, hurda motor, hurda beyaz eşya, hurda çamaşır makinası, hurda buzdolabı, hurda fırın, hurda bulaşık makinası, hurda klima, hurda kompozit, hurda akü, hurda çinko ve hurda kromları yerinden alıyor ve kazanırken kazandırıyor.

Sizde ankara hurda alanlar arasında yer alıp almadığımızı öğrenmek ve hurda fiyatları ile ilgili bilgi almak için bir telefonla arayarak hizmet alabilirsiniz.

Ankara Ulus

Ulus, Ankara'nın Altındağ ilçesinde bulunan şehirdeki en eski ve Çankaya-Esenboğa yolunda (protokol yolu) güzergahında yer alan tarihi bir semttir. Eski Türkiye Büyük Millet Meclisi, Atatürk heykeli, Ankara Valiliği, Ankara Palas Otel, Ankara Kalesi, Ulus çarşısı[1] ve Ankara hali semtten yer alan bazı önemli yerlerdir. Ulus tarihi kent merkezi projesi kapsamında yapılan çalışmalarla sosyal ve kültürel doku yeniden canlanmıştır.

Kaynak

Ulus Hurda Alımı için hizmet verdiğimiz Ulus mahalleleri;
Aktaş , Ali Ersoy , Altınpark , Anafartalar , Atıfbey , Aydıncık , Aydınlıkevler , Bağlariçi , Baraj , Başpınar , Battalgazi , Beşikkaya , Çamlık , Doğantepe , Doğu , Feridun Çelik , Gicik , Gülpınar , Gültepe , Güneşevler , Hacettepe , Hacıbayram , Kale , Karacaören , Karapürçek , Kavaklı , Önder , Örnek , Plevne , Sakarya , Solfasol , Tatlar , Ulubey , Yıldırım Beyazıt , Yıldıztepe , Yukarı Peçenek , Ziraat , Zübeydehanım'dir.

Galerimiz