Hurdacı enes Logo
Yenimahalle Hurda Alımı

Yenimahalle Hurda, firmamız Hurdacı Enes Geri Dönüşüm Hizmetlerinin Yenimahalle Hurdacı olarak siz değerli müşterilerimize hizmet verdiği bir hizmet bölgesidir. Ankara Hurda Alanlar, olarak da bilinen firmamız Ankara Hurdacılar Hurdacı Enes, atıl durumda bulunan hurdalarınızı değerinden yüksek fiyatlar ödeyerek alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Yenimahalle Hurda Alımı

Yenimahalle Hurda Alımı yapmak isteyen müşterilerimiz için Hurdacı Enes, hurda demir, hurda bakır, hurda alüminyum, hurda sarı, hurda kablo, hurda motor, hurda beyaz eşya, hurda çamaşır makinası, hurda buzdolabı, hurda fırın, hurda bulaşık makinası, hurda klima, hurda kompozit, hurda akü, hurda çinko ve hurda kromları yerinden alıyor ve kazanırken kazandırıyor.

Sizde ankara hurda alanlar arasında yer alıp almadığımızı öğrenmek ve hurda fiyatları ile ilgili bilgi almak için bir telefonla arayarak hizmet alabilirsiniz.

Ankara Yenimahalle

Yenimahalle, şehir merkezi haricinde engebeli bir arazide kurulmuştur. Denizden yüksekliği 830 metredir. İlçenin yüzölçümü 274 km²dir.

Komşu illerden gelen Çubuk Çayı, Hatip Çayı ve İncesu Deresi, ilçenin Akköprü mevkiinde birleştikten sonra Çiftlik, Güvercinlik ve Etimesgut'tan geçerek Sincan Osmaniye köyü yakınında Akıncı Ovasından gelen Ova Çayı ile birleşerek Ankara Çayı adını alır ve Sakarya Irmağının büyük bir kolu olarak Polatlı sınırlarına kadar girer.

Güney ve Kuzey olarak birbirinden kopuk iki parçalı halde bulunan Yenimahalle sınırlarını tek parça haline getiren yeni düzenlemeyle, ilçenin kuzey bölümü korunarak; Kuzey bölümünden tamamen kopuk olan Güney bölümündeki; Dodurga ve Alacaatlı Mahallelerinin çevre yolu dışında kalan ile Aşağı Yurtçu, Yukarı Yurtçu, Ballıkuyumcu, Fevziye ve Şehit Ali Mahalleleri tüm sınırlarıyla birlikte Etimesgut’a bağlanmış. Dodurga ve Alacaatlı mahallelerinin çevre yolu doğusunda kalan ana bölümleri ile Çayyolu, Ahmet Taner Kışlalı, Ümit, Koru, Konutkent ve Yaşamkent Mahalleleri tüm sınırları ile Çankaya’ya bağlanmıştır.

Kaynak

Yenimahalle Hurda Alımı için hizmet verdiğimiz yenimahalle mahalleleri;
25 MART MAHALLESİ , ANADOLU MAHALLESİ , AŞAĞI YAHYALAR MAHALLESİ , ATA MAHALLESİ , AVCILAR MAHALLESİ , BARIŞ MAHALLESİ , BARIŞTEPE MAHALLESİ , BATI SİTESİ MAHALLESİ , BEŞTEPE MAHALLESİ , BURÇ MAHALLESİ , ÇAMLICA MAHALLESİ , ÇARŞI MAHALLESİ , ÇİĞDEMTEPE MAHALLESİ , DEMETEVLER MAHALLESİ , DEMETGÜL MAHALLESİ , DEMETLALE MAHALLESİ , EMNİYET MAHALLESİ , ERGAZİ MAHALLESİ , ERGENEKON MAHALLESİ , ESENTEPE MAHALLESİ , GAYRET MAHALLESİ , GAZİ MAHALLESİ , GÜVENTEPE MAHALLESİ , GÜZELYAKA MAHALLESİ , IŞINLAR MAHALLESİ , İLKYERLEŞİM MAHALLESİ , İNÖNÜ MAHALLESİ , İVEDİKKÖY MAHALLESİ , İVEDİKOSB MAHALLESİ , KALETEPE MAHALLESİ , KARACAKAYA MAHALLESİ , KARDELEN MAHALLESİ , KARŞIYAKA MAHALLESİ , KAYALAR MAHALLESİ , KENTKOOP MAHALLESİ , KUZEY YILDIZI MAHALLESİ , MACUN MAHALLESİ , MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ , MEMLİK MAHALLESİ , OSTİM MAHALLESİ , OSTİM OSB MAHALLESİ , ÖZEVLER MAHALLESİ , PAMUKLAR MAHALLESİ , RAGIP TÜZÜN MAHALLESİ , SERHAT MAHALLESİ , SUSUZ MAHALLESİ , TEPEALTI MAHALLESİ , TURGUT ÖZAL MAHALLESİ , UĞUR MUMCU MAHALLESİ , VARLIK MAHALLESİ , YAKACIK MAHALLESİ , YENİ BATI MAHALLESİ , YENİÇAĞ MAHALLESİ , YEŞİLEVLER MAHALLESİ , YUKARI YAHYALAR MAHALLESİ , YUNUS EMRE MAHALLESİ , YUVAKÖY MAHALLESİ'dir'

Galerimiz